הפקת חתונה בגינה. בין ישוביה היפיפיים של ירושלים, בגינה פרטית מרהיבה ביופייה, נערכה החתונה של גל ויונתן המקסימים. כבר בפגישה הראשונה שלנו עם גל ויונתן אי אפשר היה שלא להיות מוקסמים משטח הגינה, הבית והנוף עוצר הנשימה שסיפקו לנו תשתית מדהימה להפקת החתונה הכה מיוחדת הזו. ההפקה הורכבה משלל ספקים איכותיים ונהדרים שכל אחד מהם נתן את הטאץ' הייחודי שלו לאירוע שהיה אינטימי, משפחתי וכה מיוחד.
להזמנה שעיצבנו לכבוד האירוע, הכנסנו תמונה של הבית עם הנוף כדי לחבר את האורחים כבר משלב זה לאירוע ולאווירה שלו.
את החתונה התחלנו בשעות אחר הצהריים של יום שישי שנתנו קסם לכל האווירה והמשיכה עד שעות הערב המאוחרות. האירוע כולו התפרס סביב כל הבית. בכניסה, על הדשא היפני הרך, נערכה קבלת פנים קלילה ורגועה מלאה בכל טוב עם בר קוקטיילים משובח, פינות אלטרנטיביות שהונחו בין עצי הזית ומוזיקה נעימה עד לשעות השקיעה בהן נערכה החופה.
את טקס החופה המרגש ערכנו בין עצי הדקל הגבוהים הפונים אל נוף הררי מושלם ולאחר שבירת הכוס, הנשיקות והחיבוקים, הוזמנו האורחים להתיישב בפינות הישיבה השונות לארוחה צמחונית מפנקת מלאה בסגנונות יצירתיים וטעימים. באזור הישיבה המרכזי פרסנו שולחנות אבירים ארוכים מכוסים במפות פשתן אפורות עם מרכזי שולחן עדינים שהשתלבו עם המראה הקלאסי והיפהפה של המקום. בהמשך פרסנו פינות ישיבה אלטרנטיביות ו'לא מחייבות' לאורך הבריכה האקולוגית והג'קוזי וכן כסאות בר גבוהים לצד מעקה הפונה אל הנוף. את כל אלו קישטו פרחים בגוונים עדינים, נרות, עששיות וכריות בטקסטילים רכים ועדינים.
לאחר הארוחה התכנסו האורחים לחלק האמנותי והמרגש שכלל ברכות, וידאו ושיר מקסים שהקדישה גל ליונתן ומשם אל תוך הבית לרחבת ריקודים שמחה.
בסוף האירוע, כמובן שהאורחים, ביניהם גם יונתן וגל לא נשארו יבשים ונכנסו לטבילה בבריכה כשלצידה הוקמה עמדה מלאה במגבות וכפכפים עבור המתרחצים.
ביציאה מן האירוע, חיכתה לכל אורח צנצנת דבש ממותגת לכבוד השנה החדשה. איזה כיף לפתוח כך את השנה!
הפקת חתונה בגינה – אין ספק שלהתחתן בבית, במגרש הטבעי יש יתרונות משלו.

לעמוד הפייסבוק שלנו
לחתונות מעוצבות נוספות