קטגוריה:

חתונת החוף של נועה ועופר. כבר מהרגע הראשון בו נפגשנו, הוקסמנו מנועה ועופר ומכמות האהבה שהם מקרינים אחד כלפי השני וכלפי חוץ. אחד החלומות של נועה ועופר היה להתחתן על חוף הים והלוקיישן הנבחר היה טיילת חוף בת-ים שסיפקה לנו נוף מרהיב ומתחם הצמוד לטיילת שעליו נבנה כל האירוע.
חתונת החוף עוצבה בהשראת הסגנון "הוואנה" של פעם בגווני חום, לבן, ירוק ונגיעות צבע צהובות וכתומות. להשלמת המראה הקאריבי השתמשנו בכלים מחומרים טבעיים ומגוון של טקסטילים שהתאימו לנוף הים הרומנטי. עוד משלב ההזמנה שעיצבנו לחתונה, היה לנו חשוב להעביר את הווייב הנכון ואת הלוקיישן המקסים שעל חוף הים, עם שמשיות הקש והגרילנדות התלויות ביניהן.
בכניסה למתחם, האורחים עשו מעבר אל תוך אווירת האירוע דרך קשת עלים טרופיים עם שלט וולקאם מעץ, ומשם קבלת פנים מלאה בסטייל וכל טוב עם בר קוקטיילים, פינות אלטרנטיביות לאורך החוף עם כריות בטקסטילים יפהפיים ועששיות לחימום האווירה. לאורך הטיילת פרסנו פינות ישיבה עם כסאות חוף, פופים לבנים ועמדה אחת מיוחדת במינה שהוקדשה לחובבי הוויסקי הנמזג מבקבוקי קריסטל לצד סיגרים קובניים באריזות וינטג' מקוריות יפהפיות.
לאחר שעת הקבלת פנים ובזמן שהשמש החלה לשקוע, התכנסו כולם לנקודה על החוף לכבוד טקס החופה המרגש. בכניסה לאזור החופה חיכתה לאורחים עמדה מדליקה עם כפכפי אצבע וביציאה ממנה עמדה לניקוי הרגליים מהחול על ידי מברשות. את שביל החופה תחמו ספסלי עץ ועליהם תופי תחרה מקסימים שנועה הכינה ולצידם קני סוף ארוכים שהשתלבו בצבעי החוף בצורה מקסימה. לאחר שבירת הכוס, הוזמנו האורחים לשבת לארוחה במתחם שהורכב מסגנונות שונים של מקומות ישיבה ביניהם שולחנות אבירים חשופים, שולחנות עגולים נמוכים וגבוהים וכן שולחנות בר גבוהים עם שרפרפים הפונים אל נוף הים. לאחר שהשמש ירדה, הודלקו הנרות על השולחנות והאווירה התחממה לצד רחבת ריקודים משגעת שנמשכה עד השעות הקטנות של הלילה.

לעמוד הפייסבוק שלנו
לחתונות מעוצבות נוספות