קטגוריה:

חתונת החוף של דניאל ואור בכוכב הים קיסריה.
כל החתונה עוצבה ברוח של ריזורט קלאסי וטרופי בגוונים שאי אפשר לטעות בהם- ירוק, לבן וזהב.
לחתונות לצד הים יש ריח מיוחד, נוף מושלם ואווירה קלילה וחופשית. כך נבנה לו הקונספט העיצובי שחגג את הרעיון של "מיני חופשה" בריזורט מפנק לצד הים.
לצד הבריזה שעטפה את כולם בערב האירוע, חיכה לאורחים מתחם קבלת פנים מלא בפינות ישיבה מפנקות בסטייל ומלאות בכריות בטקסטילים יפים, עששיות וכדי זכוכית גדולים עם עלים טרופים.
בהמשך לקבלת הפנים, יצרנו אזור חופה יפהפה שכלל זרים ירוקים פרועים קשורים בחבלים עם גדילים כשביל המוביל לחופה ובחופה עצמה פיזרנו שלל עששיות עם נרות ועליה זר פינתי מלא בעלים טרופיים ירוקים יפהפיים. החופה ברקע הים יצרה פינה רומנטית ויפהפיה באירוע.
במתחם שולחנות האוכל העשיר תחת שרשראות הגרילנדות המרשימות, השתמשנו בשלל פריטים גרפיים כמו תפריטי ענק תלויים בעמדות האוכל לצד מנורות פחם נופלות בגבהים שונים למראה חמים, פלייסמנטים בברכת Bon Appetit ותגית אישית עם עלים טרופיים. לצד כל אלו, זרי פרחים עשירים בגווני ירוק ולבן, כלים מוזהבים וירוקים עם עלים טרופיים גדולים שמתכתבים עם הקונספט העיצובי, פלייסמנטים מקש  וכלי זכוכית עם חול ונרות.
לצד רחבת הריקודים פרסנו מערכות ישיבה אפיריון מלאות בכריות בטקסטילים מיוחדים שהיוו פינות "זולה" למנוחה מרחבת הריקודים המטורפת שהיתה באירוע.
אין ספק שנוצר בינינו לבין דניאל ואור חיבור מהטלפון הראשון ושמחים כל כך שלקחנו חלק ביום הקסום שלכם! לחיי הרבה חופשות מפנקות!
צילום חתונת החוף: מורן מעין

לעמוד הפייסבוק שלנו
לחתונות מעוצבות נוספות