קטגוריה:

חתונת שטח איטלקית, קונספט מושלם לחתונה ה-מ-ד-ה-י-מ-ה של ערבה שלנו ודן, בחיר ליבה. החתונה, שהופקה ועוצבה ע״י הסטודיו, הביאה את דרום איטליה והצבעוניות המרהיבה שלה למטע פקאנים קסום הנמצא בין שורות של כרמים בבנימינה. כבר בתחילת התכנון של קווי האירוע, עוצבה ההזמנה שהתאימה בסגנון ורמזה לאורחים על האופי העליז של האירוע. המיתוג הנלווה להזמנה כמו מספרי השולחן בסגנון אריחים של פעם, בקבוקי היין הקטנים שנארזו בקפידה וחיכו לאורחים על השולחנות, הגלויות המקסימות שעל מרכזי השולחן והשלטים מסביב שאבו את השראתם וצבעוניותם מאלמנטים המוכרים לנו מדרום איטליה הססגונית. כבר מהרגע הראשון האורחים נשאבו לתוך חוויה איטלקית מעוצבת עד לפרט הקטן. החל מהלימונצ׳לו שנמזג מעל חביות העץ בקבלת האורחים, אוטו גלידה מקסים שהציע גלידה איטלקית לאורחים, ומרכזי השולחן הארוכים שהורכבו מעציצי הבוגנוויליות הזוהרות שהונחו לצד בקבוקי הזכוכית הכחולים, הלימונים בתפזורת, והמפיות השיקיות שהוכנו אחת אחת במיוחד לאירוע.

העיצוב בחתונה שם דגש על הצבעוניות החזקה, ורוד, צהוב וכחול. צבעוניות זהו אחד החלקים החשובים בבניית האווירה באירוע, ואין ספק שהאווירה נטפה אהבה, שיק וכיף!

כבוד גדול להיות חלק כל כך משמעותי מיום גדול זה ולקחת חלק בבחירת כל פרט ופרט החל מההעלאת רעיונות ובניית סקיצות לאירוע ועד לביצוע ולסידור השולחנות ביום האירוע.

הפקה עיצוב ומיתוג : סטודיו ציפורות | קייטרינג: קייטרינג אתי ונעמה | בר: ערמוניה | לוגיסטיקה: אדמה אירועים

גם במיי- דיי כתבו על החתונה של דן וערבה: חתונת שטח בפקאנים


Photo by Danielle Yashar