קטגוריה:

עיצוב בת מצווה בסגנון יער חורפי קסום. הרומן שלנו עם משפחת ה'וילה נונה' עוד החל כשעיצבנו שם שני אירועים בעבר ולכן כל כך שמחנו כשהם פנו אלינו לעצב עבורם את הבת מצווה של שחר ביתם האהובה. לאלי וסיגל, הבעלים של הוילה שנערכים בה כל כך הרבה אירועים, היה חשוב לייצר אירוע אחר, שונה – "שהאורחים לא יזהו את המקום" וכך היה. המקום הפך ליער חורפי קסום לערב אחד עבור ילדה מיוחדת אחת- שחר!
עוד בשלב ההזמנה שעיצבנו לאירוע, היה לנו חשוב לייצר משהו אחר שלא נראה בנוף הישראלי ולכן היא הודפסה על נייר קראפט איכותי ורמזה על האווירה שתהיה באירוע. לצד ההזמנה, שילבנו פריטי מיתוג מקסימים נוספים כמו פתקיות הושבה, מספרי שולחן ותגיות אישיות לסכו"ם.
האירוע כלל המון אלמנטים מיוחדים שהקנו אווירה בלתי נשכחת לערב. בכניסה לאירוע, על קיר הלבנים המשגע, תלינו רשת ברזל ועליה סידור פרחים פראי משגע ולצידו נדנדה עץ, גזעי עץ ועששיות שהיוו רקע לצילום. לצד כל אלו, ברכו את האורחים לשלום דמויות מחופשות מעולם הפנטזיה שהכניסו את האורחים לאווירה הקסומה.
בהמשך, כל אורח קיבל פתקית הושבה מחוברת למפתח וינטג' מיוחד. את פתקיות ההושבה הנחנו על שולחן  מקסים כשברקע שלו שלל נרות בגבהים שונים שחיממו את האווירה. בהמשך האירוע, כל מי שפנה לכיוון אזור שולחנות האוכל, נתקל בתקרת החורף המרהיבה שהורכבה מהמון שרשראות פתיתי שלג כשביניהן נורות פחם ארוכות שכיסו את הוילה בקסם חורפי. תחת התקרה הקסומה, פרסנו שולחנות אבירים חשופים מעץ ארוכים – ארוכים עליהם מרכזי שולחן עשירים המבטאים את רעיון היער עם עציצי ירק, סידורי פרחים בגוונים כהים עם פרחי חורף, חתיכות מוס (טחב) וכמובן המון נרות ביניהם.
לאחר ארוחה מפנקת ומדהימה שהוגשה לאורחים, הוזמנו כולם לצאת אל החצר היפהפיה ולהפריח אל השמיים משאלות וברכות לשחר עם פנסים סיניים ומשם למופע אמנותי של שחר המתופפת ומסיבה אל תוך הלילה.
אין ספק שהיה לנו העונג לקחת חלק באירוע של משפחת בוכניק המקסימים, הכרנו אנשים מדהימים ומאחלים הרבה מזל טוב!

לעמוד הפייסבוק שלנו
לחתונות מעוצבות נוספות