החתונה היוונית של רועי וקורל נערכהבחצר הפרטית של המשפחה. רועי וקורל הגיעו אלינו בתחילת דרכם עם רעיון קטן לערוך את חתונתם בחצר הפרטית של סביה של קורל במרכז הארץ. אחד הדברים האהובים עלינו בעולם האירועים הוא היכולת לבנות לעצמך את החתונה בדיוק כפי שאתה מדמיין, וכך היה. חתונה בחצר הפרטית מכנסת בתוכה את כל האלמנטים הכי יפים שיכולים להיות בחתונה- אווירה ביתית, חיבור אישי למקום וחום אנושי. כך הפכנו ליום אחד את הגינה המדהימה לאירוע של ממש. הקונספט העיצובי שליווה אותנו בכל החלטה באירוע היה יווני-ים תיכוני ולכן הגינה כולה לבשה גוונים של כחול, לבן וירוק שהתבטאו בפרחים, טקסטילים שונים כמו כריות ומפות וכמובן המיתוג הגרפי שחגג את הקונספט העיצובי. עוד בהזמנה לחתונה רמזנו על החגיגה היוונית וביום האירוע כיכבו הפלייסמנטים השונים על השולחנות, גלויות עם משפטים שרק החבר'ה של הזוג יבינו, פתקיות הושבה, מספרי שולחן ועוד המון כיף..
את האירוע התחלנו בקבלת פנים לצד בית כנסת עתיק ומקסים בישוב אליו הוזמנו האורחים לטקס החופה, שם נערכה גם קבלת פנים קלילה וקייצית. מיד לאחר שבירת הכוס, הנישוקים והחיבוקים, הזוג צעד בראש תהלוכה מטריפה שכללה תזמורת נגנים עד לכניסה לגינה מלווה שכל האורחים ובהמון רעש ושמחה.
הכניסה לגינה היתה מרשימה, וקיבלה את האורחים במלוא תפארתה. מיד האורחים נכנסו לאווירה היוונית עם המוזיקה הנכונה והאוכל הים תיכוני שהוגש בעמדות השוק שהיו פתוחות לאורך האירוע.
רועי וקורל, הזוג שעם כל כך הרבה סטייל, חיוך ואהבה ניצחו על האירוע ונתנו לנו ללוות אותם בכל התהליך המדהים שחווינו יחד. אין ספק שהחתונה הזו תיחקק לעוד הרבה שנים טובות.

לעמוד הפייסבוק שלנו
לחתונות מעוצבות נוספות
לחתונה של רועי וקורל במיי-דיי