קטגוריה: ,

אירוע פורים עבור חברת FIVERR. כאשר הזמינו אותנו למשרדיהם חבר פייבר, הבנו כי מדובר בחברה צעירה, מעודכנת המבינה בעיצוב. אחת המטרות של העיצוב והאווירה באירוע היו להחזיר את העובדים אחורה בזמן לעשורים והזמנים הכי כיפים שיש.
ומכאן הטייטל של האירוע היה #TBT PARTY שמשמעו 'זריקה לאחור בזמן'.
את האירוע ליווה מיתוג גרפי מדליק וצבעוני במיוחד שכלל הזמנות לאירוע שהודבקו על משקה טרופית וחולקו במשרדים, פוסטרים של טיזרים מקדימים לאירוע ובאירוע עצמו- שלל עמדות צילום מדליקות, פוסטרים תלויים, פינות ישיבה קונספטואליות מאובזרות, גלויות ואלמנטים עיצוביים שזרקו אותנו לשנים הקסומות.
בכניסה לאירוע הצבנו שער כניסה שעוצב בסגנון דיינר אמריקאי משנות החמישים, בהמשך עוצבו שתי פינות ישיבה גדולות ומזמינות, האחת בסגנון 'קוקה קולה' של פעם והשניה בסגנון 'פופ ארט' הצבעוני ולצידן משחקי וידאו וינטג' משנות התשעים. על השולחנות הנחנו אלמנטים מדליקים שמזכירים לנו את הילדות משנות התשעים כמו סלינקי, קוביה הונגרית ועוד… עוד על השולחנות פיזרנו גלויות ממותגות, ממתקים נוסטלגיים ועל הקירות החשופים תלינו פוסטרים צבעוניים עם אייקונים מהעשורים השונים. אין ספק שהאירוע היה מוצלח, צבעוני, כיפי וכזה שכולם הצטלמו בו ויזכרו להמשך!