החתונה המדברית של הדר ומתי שהתקיימה בשדה בוקר, קיבוץ מגוריהם של הזוג. בין הנוף המדברי, האינסופי והכל כך יפה, התרחשה חתונת צהריים צבעונית וירוקה.
החתונה התקיימה בשעות הצהריים היפות של יום שישי, בין עצי הזית שבלב הקיבוץ ולבשה צבעוניות עזה של ירוק, ורוד, כתום וצהוב. לחתונה נרתמו אנשי הקיבוץ והזוג עצמו בהכנת השטח מה שהפך את הדר ומתי לחלק בלתי נפרד מהכנות האירוע.
מטע הזיתים ששומר על גווניו הירוקים- חומים קיבל אופי חגיגי וצבעוני עבור הדר ומתי שלנו. את הקונספט העיצובי השובבי ניתן לראות עוד מההזמנה היפהפיה שעיצבנו וכיצד היא מרמזת על הצבעוניות שתבוא באירוע. בכניסה למתחם האירוע חיכתה עמדת כניסה עם פתקיות מעוצבות שהיוותה שער לאורחים, בהמשך קבלת פנים צבעונית עם חביות פח בגוונים צהוב ולבן ועמדת שתייה קלה מרעננת ויפהפיה שהזמינה את האורחים להתכבד במשקה צונן בחום המדברי.
שמרנו על אותה צבעוניות וקו עיצובי גם בשאר האירוע- בבר, על שולחנות האוכל הארוכים בהם נפרסו פלייסמנטים צבעוניים, עציצי ירק, פרחים ולימונים וכן בפינת הילדים הכיפית שערכנו עבור כל ילדי האירוע שכללה משחקים, בועות סבון וחוברות יצירה מיוחדות שהכנו עבורם.
כמו בכל אירוע, חשוב לנו לשלב את הפריטים הממותגים בעיצוב הכללי, הם אלו שמעבירים את אופיים הייחודי של הזוג והופכים את האירוע לאישי יותר. בשעות הערב המאוחרות, כשהשמש שקעה, המטע כולו הואר בשרשראות נורות שהפכו את כולו לאירוע קסום ונתנו סיומת נפלאה לאירוע.


Photo by : Hagai Galili