קטגוריה:

חתונה במטע זיתים – החתונה של לי וינקי (יעקב) במטע זיתים בגבעת עדה. עוד בפגישה הראשונה עם לי וינקי הבנו את האווירה המדויקת שהם מחפשים- חתונה אינטימית, בטבע, תחת כיפת השמיים באווירה מאד רומנטית וחמימה.
וכך היה.. בין השדות הפתוחים קיים לו מטע של עצי זית מדהים וכולו הפך למטע מואר, חמים ורומנטי עבור חגיגת האהבה של לי וינקי. עוד בסיור הלוקיישנים, לי וינקי התאהבו במטע וכבר דמיינו את האירוע בראשם. בכניסה לאירוע נבנה שער מרובע שממנו נתלו נורות פחם בגבהים שונים לצד שלט WELCOME ואלו היוו שער כניסה לאירוע שהכניס את האורחים מיד לאווירה הנכונה. באזור קבלת הפנים, לצד המנות והמשקאות הנהדרים של ספקי האירוע, יצרנו פינות ישיבה אלטרנטיביות יפהפיות מלאות בכריות בטקסטילים טבעיים ועששיות עם מנורות כריסמס שנצצו עד לשעות הקטנות של הלילה.
בהמשך ישיר לקבלת הפנים, עוצב מתחם שולחנות האוכל תחת שרשראות גרילנדות עם נורות בין העצים מה שהקנה אווירה חמימה ורומנטית ביותר. השולחנות כוסו במפות פשתן שנתנו טקסטורה ומגע נעים. לכל אורח ערכנו במפית עם תגית BON APPETIT  ממותגת. במרכז רחבת האוכל פרסנו שלושה שולחנות אבירים ארוכים תחת קונסטרוקציות גבוהות מהן ירדו נורות פחם בגבהים שונים מה שיצר אווירה מדהימה לשבת ולסעוד תחתן. כל זאת קושט בזרי פרחים מדהימים עשירים בפרחים רומנטיים בגווני פסטל עם נגיעה של בורדו כהה והרבה ירוק.
את החופה היפהפיה בחרנו למקם בין שורות עצי הזית ולייצר לה מקום נפרד. בכניסה לטקס החופה חיכו כל האורחים עם זיקוקים ארוכים דולקים וקיבלו את פני הזוג בהתרגשות רבה. לאחר שבירת הכוס, התיישבו האורחים לסעודה מלאה בכל טוב וריקודים תחת כיפת השמיים עד השעות הקטנות של הלילה.
אין ספק שהזוג, המקום, העיצוב, האווירה חוללו קסם. לא פלא שהחיוך עד היום לא יורד מהפנים כשנזכרים באירוע הזה.

לעמוד הפייסבוק שלנו
לחתונות מעוצבות נוספות

 


Photo By : Hagai Galili