קטגוריה: ,

אירוע קיץ אפריקאי עבור חברת מדליה דיגיטל בחוף הים. הבריף של חברת מדליה דיגיטל היה לייצר אירוע קיצי בסגנון אפריקאי, צבעוני וקליל. לחברה היה חשוב שהעובדים שלה ירגישו את האווירה והפינוקים בכל פינה באירוע.
האירוע התקיים בחוף בורה בורה היפהפה שבכנרת המעוצב עם שלל שמשיות קש, בר במבוק גדול, חוף ים פרטי שקט ומשגע וכל אלו היוו מצע נהדר לסגנון העיצובי שלנו. את העיצוב באירוע ליווה מיתוג גרפי עשיר וייחודי עם פארטנים, צבעים ומשפטים שנוצרו עבור הסגנון האפריקאי.

בכניסה לאירוע עברו העובדים דרך שער דקורטיבי עם מגנים אפריקאים ומיד לאחר מכן חיכתה להם עמדת וולקאם עם תיקים ממותגים וכובעי קש בשלל סוגים. לאחר שנכנסו למתחם האירוע, הגיעו לחלל המרכזי שהיה מלא בפינות ישיבה אלטרנטיביות שהיו מוקד צבעוני ומזמין לצד מסיכות אפריקאיות תלויות. הפינות ישיבה עוצבו בשלל כריות בטקסטילים צבעוניים אפריקאים, כדים עם עלים טרופיים, גלויות  ומטקות ממותגות שנעשו בייצור אישי עבור החברה.
מעל כל אלו נמתחו שורות שורות של דגלונים צבעוניים שנתנו את האווירה המדוייקת למקום.
את הבר המרכזי קישנו בשורות של סרטי בד בסגנון אפריקאי לצד שלט גרפי גדול המזמין את האורחים לשתות ולהתכבד. בירידה אל החוף נתלו שורה של מתנפחים שיוכלו העובדים להתפנק איתם על המים השקטים.
עם כל אלו ופינוקים נוספים שההפקה דאגה אליהם, לא פלא שהעובדים לא רצו לעזוב את המקום…