קטגוריה:

חתונת שטח קלאסית וקסומה של נטע שלנו!  נטע וטל בחרו לערוך חתונה בטבע ביום שישי בשעות הערביים היפהפיות. השטח הנבחר הוא יופי הטבע בהתגלמותו- רחבת דשא וכורכר לצד מגדל מים גדול ועתיק כשמצידו האחד שדות פתוחים ומצידו השני פרדסים יפהפיים המסודרים בשורות. הקונספט העיצובי לקח השראתו מהטבע הסובב את האירוע וגווניו הבולטים- חום, ירוק ולבן.
הסטודיו לקח על עצמו את ההפקה, העיצוב ומיתוג האירוע שקשה היה להישאר אדישים אליו. תחילה ערכנו חיפוש שטחים עד למציאת המקום המושלם, לאחר מכן התחלנו למדוד, לצלם, לשרטט, להיפגש ולהרכיב לאט לאט את רשימת הספקים המעולים שעבדו איתנו על הקמת האירוע, בחירת הריהוט, הלוגוסיטיקה, האוכל והשתיה, המוזיקה ועוד המון פרטים גדולים וקטנים שהפכו את החתונה ליוצאת דופן ומדוייקת.
בכניסה למתחם, האורחים עברו תחת שער שכולו עטוף בירוק ושלט מעץ עם אותיות הזוג כשלצידו חביות יין מעץ עם מניפות וכוסות קאווה מרעננת. בהמשך, אזור קבלת הפנים כלל ישיבה על ספספלי עץ עם כריות בטקסטילים מיוחדים שהוכנו במיוחד עבור האירוע וכן שולחנות קפה פריזאים לבנים שנתנו תחושה של בית קפה קליל ונעים.
לצד מגדל המים, פוזרו שולחנות האוכל המרהיבים- שורות ארוכות של שולחנות אבירים עם מפות פשתן, כסאות בצבע חום עז ומרכזי שולחן בלתי-נגמרים של עציצי תבלין והדסים עגולים שנשתלו בכלי טרקוטה חומים שניתנו כמתנה הביתה. לצד העציצים הירוקים, השלמנו את העיצוב בבקבוקי מרקחה חומים עם ליליות לבנות מרהיבות ועששיות כהות שנתנו תאורה חמימה ורומנטית בשעות הערב.
מעל כל רחבת האוכל, נתלו גרילנדות שעשו עבודה מדהימה ויצרו אווירה חמה מעל האורחים שהתענגו על המנות הטעימות של הקייטרינג אתי ונעמה.
נטע וטל, מזל טוב! אין ספק שהחתונה שלכם השאירה בכולנו זיכרון מתוק של יום קסום!


Photos by – Hagai galili