קטגוריה:

החתונה של נועם ואלון בלב מטע פקאנים. במרכז הארץ ישנו שטח מדהים של מטע פקאנים וסביבו שורות ארוכות של כרמים ובו התקיימה
אחת החתונות היפות שעיצבנו. אז נכון שאנחנו מחוברות משפחתית ורגשית אל הזוג והחתונה, אך איננו נרגעות מהרוך, היופי והקסם שקרה באירוע.
נועם ואלון ביקשו שסגנון האירוע ישקף אותם, בדיוק כפי שהם. אירוע קליל עם אווירה נעימה, בוהמיינית ורכה. לפעמים מספיקות מספר מילים כדי לפתוח לנו את הראש בכדי להרכיב את החתיכות לאירוע שכזה. בכניסה לאירוע עיצבנו שער כניסה שכל מי שעבר בו גם הצטלם איתו. משם המשיכו האורחים לעבר קבלת הפנים שהיתה מלאה בפינות אלטרנטיביות של ספות וכורסאות מפנקות מבדי פשתן וכריות בטקסטילים תואמים לגווני האירוע.
עוד בקבלת הפנים חיכתה לאורחים עמדת קוקטיילים שהגישה קוקטיילים ייחודיים לאירוע. לאחר קבלת הפנים, הובלו האורחים לאזור המבודד בין העצים של החופה היפהפיה. את שביל החופה אבזרנו בשטיחים אותנטיים בהירים וזרי פרחים בסגנון פראי לצד הספסלים הלבנים.
בהמשך האירוע, האורחים עברו לאזור המסיבה והארוחה ש חיכו להם שולחנות ארוכים במיוחד עם תליה מיוחדת של מנורות פחם שירדו בכמה גבהים שונים ונתנו את האווירה המדוייקת לאירוע. על השולחנות פיזרנו זרי פרחים יפהפיים בגוונים רכים לצד עציצים ואת כולם יכלו האורחים לקחת איתם בסיום האירוע כמתנה נפלאה.
את כל אלו ליווה מיתוג גרפי שהשלים את האופי והצבעוניות הרכים והיפים של האירוע כמו ההזמנה לחתונה, מספרי שולחן, שלטים לברים ועוד..
ברגע שהשמש שקעה והמנורות החלו לנצנץ מבעד לעצים, היה זה רגע קסום. המון מזל טוב לנועם ואלון היקרים שלנו!

חתונה זו התפרסמה גם במגזין myday-
https://myday.ynet.co.il/כשאחות-הכלה-היא-מעצבת-החתונה-הפינטרסט/