קטגוריה:

החתונה הקובנית של שיר ואלנתן בחוף הים. חתונת הקיץ של שיר ואלנתן שהתרחשה קו ראשון לים, נטפה שיק קובני בגוונים עמוקים המאפיינים את קובה היפהפיה. ההשראה לאירוע היו הצבעים העזים והססגוניות הכל כך מאופיינים עם קובה. שיר הכלה, שמגיעה גם היא מעולם העיצוב ידעה בבירור כיצד היא רואה את החתונה שלה ונתנה לנו את הבמה לפרש את כל הרעיונות שלה לכדי ביצוע הרמוני ושלם.
החתונה חולקה לשני מתחמים עיקריים- אזור הכניסה והקבלת פנים בה חיכו לאורחים פינות ישיבה מפנקות מלאות בכריות והדומים מקטיפה בגוונים עמוקים. לצד אלו במרכז קבלת הפנים, חנתה מכונית וינטג' אדומה המאופיינת עם קובה איתה הצטלמו הזוג וכל האורחים. בנוסף, עוצבה לאורחים עמדת צילום יפהפיה עם שלט ניאון ופריטי עיצוב המתכתבים עם קונספט האירוע.
מטרת העיצוב והאווירה באירוע היו לאפשר לאורחים להסתובב בין המתחמים ולהרגיש אווירה קלילה של מסיבת חתונה בדגש על פינוקים לאורחים. בהמשך עוצבה חופה לכבוד הטקס המרגש על חוף הים עם סידורי פרחים בגווני האירוע, עששיות מוזהבות ושביל חופה עם ספסלי עץ חומים.
מתחם המסיבה והארוחה עוצבו בשלל פינות ישיבה יפהפיות מפנקות עם ספות בגוונים שהחמיאו למקום ולקונספט וכן שולחנות שונים עליהם יכלו האורחים לבחור ולשבת היכן שחפצו כמו שולחנות אבירים ארוכים, שולחנות בר גבוהים, ספסלי קק"ל עם מנורות מעליהם ועוד…
בעיצוב שמנו דגש על אזור רחבת הריקודים שם נמשכה המסיבה עד השעות הקטנות של הלילה עם רצפת משבצות מותאמת אישית כשבצידיה ספות ארוכות מלאות בכריות וסטייל.
אין ספק שזהו אירוע מיוחד במינו וכל אחד שניכנס לאירוע הרגיש לרגע שנכנס לפנטזיה הקובנית שכולנו חולמים עליה.