קטגוריה:

חתונת הגלאם של טל ואילי! טל ואילי האהובים התגוררו בניו יורק עוד כשהתחלנו את התהליך. לטל, היה חשוב להביא את הניצוץ והסטייל הניו-יורקי לתוך החתונה שלה. כשזאת היתה הבקשה החלטנו לעצב את האירוע בשילוב של גוונים רכים של ורודים עם נגיעות של ברונזה, החל בפרטים הקטנים ביותר ועד הגדולים נטפה בסטייל ואופי שהחמיאו למקום ובמיוחד לטל ואילי. ההזמנה לאירוע עוצבה בגווני האירוע והודפסה על נייר ורדרד עם הטבעה של שמותיהם בגוון ברונזה ורימזה לאורחים על העיצוב שיבוא.
באזור קבלת הפנים והחופה הפונה לנוף של הים, קושטו פינות הישיבה בשלל כריות בטקסטילים בגווני האירוע, זרי פרחים וחופה אחת מיוחדת עם בד נשפך בגוון ורוד עתיק שהתכתב עם סגנון האירוע.
באזור הארוחה, עיצבנו את השולחנות השונים בכמה אופנים וקומפוזיציות שונות שהתכתבו אחת עם השניה בצורה הרמונית. סידורי פרחים עשירים בכלי אבן, נרות בגוון ברונזה, פלייסמנטים מודפסים עם טקסטורות ורדרדות מודרניות, עלים גדולים צבועים בברונזה ותפריטים אישיים. לכל פרט ופרט על השולחן ומסביב הוקדשה חשיבה והתאמה לקונספט של האירוע מלא הגלאם והסטייל.
בנוסף, יצרנו קיר מנצנץ כרקע צילום עליו השתעשעו האורחים והצטלמו בכיף.
אפילו השמלה של טל, הסרטים שעל שיערן של הכלה והשושבינות, סידור מתחם ההתארגנות- כולם תאמו לקונספט העיצובי והשאירו בנו הרבה מתיקות בפה וטעם של עוד!