הזמנה לחתונה – איך מתחילים?

השלב האחרון בארגון כל אירוע הוא בהחלט בחירת ההזמנה לחתונה, אחרי שהמקום סגור, האוכל, הקונספט, העיצוב האווירה נותר רק לעצב ולהדפיס הזמנות. אז מהי הזמנה לחתונה בעצם?
הזמנה לחתונה היא החלק הראשון וחלק בלתי נפרד מהאירוע שלכם, היא תהיה הרמז הראשון לחתונה ובעצם תתחיל לספר לאורחים את סיפור החתונה, זהו גם אחד הרגעים המרגשים כשההזמנות מוכנות, מודפסות ואתם מגיעים לאסוף אותם ומבינים בעצם שכל מה שעבדתם עליו עד עכשיו תכף הולך לקרות ומקבל חותמת רשמית ויום החתונה קרב ובא.
אנחנו מאמינים שעיצוב ההזמנה צריך להיות מותאם לאופי ולסגנון האירוע, ולרמוז לאורחים על אופי החתונה, זהו שלב כיפי בארגון החתונה מלא בהשראות, כיף והתחדשות.
ניתן לעצב הזמנות בפורמטים שונים ומגוונים : הזמנה מלבנית, הזמנה נפתחת, הזמנה בפורמט ריבועי והאפשרויות הן אינסופיות, כל פורמט מתאים לסיפור ולאירוע אחר ובמיוחד לאופי אחר של כל זוג וזוג, חלק מהזוגות רוצים הזמנה פשוטה ועדינה וחלק מחפשים הזמנה עם טוויסט, הזמנה נועזת בצבעים או בקונספט, הזמנה עם הטבעת זהב, הזמנה שמורכבת מכה חלקים ועוד.
אזמה הכי נכון לנו? קודם כל אנו ממליצים לעשות שיעורי בית קלילים, לשוטט באתר שלנו, להיכנס לפינטרסט ולראות הזמנות שונות, לקבל רעיונות ולחשוב לאיזה סגנון אתם יותר מתחברים ולחפש השראות שמתאימות לאירוע שלכם, למשל לחתונת צהרי שישי פרחונית נבחר לעצב הזמנה יותר קלילה, פורחת, צבעונית שתרמוז לאורחים על האופי הקליל של האירוע ולחתונה קלאסית יותר נבחר בעיצוב הזמנה מאופקת יותר, עם טיפוגרפיה מוקפדת, סדר והמון נקיון, הזמנה זו תרמוז לאורחים על אירוע יותר מקופד ואלגנטי. כל הזמנה היא התחלה של סיפור שונה וכל זוג בוחר לספר אותו בצורה שונה, מבחירת האלמנטים, סוג הכתב, הגודל, סוג הנייר וכמובן שגם המעטפה.

מוזמנים להיכנס ללוח ההשראה של הזמנות שאספנו במיוחד בשבילכם לשטוף את העייניים קצת בדברים יפים:
לוח השראה להזמנות

 

הזמנה לחתונה - עיצוב הזמנה לחתונה - סטודיו ציפורות
הזמנה לחתונה – עיצוב הזמנה לחתונה – סטודיו ציפורות
הזמנה לחתונה - עיצוב הזמנה לחתונה - סטודיו ציפורות
הזמנה פרחים פריזאית צבעונית וקלילה
הזמנה מוקפדת עם הטבעת זהב
חתונה בטבע - סטודיו ציפורות - הפקה, עיצוב ומיתוג אירועים
הזמנה צבעונית, חופשית לחתונת שטח קלילה
הזמנה בסגנון יווני
הזמנה קלאסית – מוקפדת
חתונת שטח איטלקית - סטודיו ציפורות - הפקה, עיצוב ומיתוג אירועים
הזמנה קלילה לחתונת שישי – מורכבת משלושה חלקים

Save