חתונה טרופית – כיף שבא הקיץ!

חתונה טרופית, איזה קונספט משגע, קליל, שמח ומרענן ומה יותר מתאים כשהטמפרטורות עולות, מזג האוויר מתחמם והשמש יוקדת למעלה בשמיים מאירוע טרופי קייצי וצבעוני.
אז קודם כל נתחיל מכך שחתונה טרופית יכולה להתרחש בכל מקום, באולם, בגן או בשטח הפתוח, כל עוד עושים את הבחירות הנכונות ולא מפחדים להכניס הרבה ירוקים והרבה צבע לאירוע.
החתונה של תום ואיתמר התרחשה בשטח פתוח, ליד מאגר מים והיוותה נקודת פתיחה מצוינת לחתונה טרופית וקייצית, כבר מהפגישה הראשונה כשהבנו שכמות הצעירים בחתונה גדולה באופן משמעותי- ידענו שההחלטה ללכת על הכיוון הטרופי תהיה מסמר האירוע וכך יצאנו לדרך.
אחד הדברים החשובים כשמתחילים לתכנן אירוע הוא קודם כל לבנות סקיצה  ברורה אשר תעיד על מבנה האירוע מההתחלה ועד סופו ותאפשר זרימה נכונה, כך יצא שאת חבורות הצעירים מיקמנו בשולחנות אבירים ארוכים ארוכים ליד הרחבה אשר יצרו גוש סימטרי ארוך והשאירו את החבר'ה במרכז העניינים לאורך האירוע ומעבר פרסנו שולחנות עגולים למוזמנים המבוגרים יותר באזור יותר רחוק ומבודד מהרעש.
העיצוב כולו לבש צבעים של חופשה, עמדת הכניסה כבר הכניסה את האורחים לאווירת קיץ קלילה עם שלט מודפס שקיבל את פני האורחים, פריטי עיצוב שונים וכובעי קש אשר נתלו שורות שורות ורק חיכו שיחבשו אותם.
קבלת הפנים עוצבה עם פלייסמנטים צהובים גאומטריים, פחיות שעוצבו במיוחד לאירוע, גלויות ממותגות וסידורי פרחים צבעוניים וקלילים, בנוסף חיכתה לאורחים בקבלת הפנים עמדת שייקים קרירה ומרעננת שעוצבה עם שלט עץ מצויר, פירות, ארגזים והרבה אווירת חופש.
שולחנות האוכל הארוכים היו נטולי כל פוזה, קלילים אך מוקפדים ומורכבים משורות שורות של כלי זכוכית חומים ולבנים, עם ירק שנתן אווירה טרופית ופרחים צבעוניים, פחיות ממותגות עם סידורי פרחים וכמובן כלי זכוכית עם לימונים שהוסיפו צבע וקלילות.
את החופה בחרנו יחד עם הזוג לערוך אל מול הנוף, כשמאגר המים מאחוריהם וסידרנו שורות של כיסאות לבנים לשביל החופה אשר עליהם תלינו  סידורים קלילים מעלים טרופיים ופרחים שנתנו את הטאצ' הנכון והשיקי.
הקונספט הטרופי לא מתאים לכל אחד או לכל זמן בשנה אבל הוא כן מתאים לאלו מכם המחפשים חתונה עם הרגשה קלילה, קייצית, לא מחייבת ועם המון צבע ועושר, הוא מושלם לחתונות צהריים, והוא תמיד מביא איתו חיוך והמון אווירה כיפית.

חתונת שטח טרופית בצהריי שישי – צילום מור אלנקווה
חתונת שטח טרופית בצהריי שישי – צילום מור אלנקווה
חתונת שטח טרופית בצהריי שישי – צילום מור אלנקווה
חתונת שטח טרופית בצהריי שישי – עמדת כניסה
חתונת שטח טרופית בצהריי שישי
חתונת שטח טרופית בצהריי שישי – עמדת שייקים מרעננת
חתונת שטח טרופית בצהריי שישי – סידורי פרחים לכסאות
חתונת שטח טרופית בצהריי שישי – מרכזי שולחן טרופים
חתונת שטח טרופית בצהריי שישי – עמדת שייקים מרעננת
חתונת שטח טרופית בצהריי שישי
חתונת שטח טרופית בצהריי שישי – צילום מור אלנקווה

Save