עיצוב חתונה – איך מתחילים?

עיצוב חתונה – איך מתחילים?
אחד השלבים הקשים בארגון החתונה הוא שלב העיצוב, הנסיון לדמיין את מקום האירוע ביום האירוע מעוצב מהפרטים הגדולים לפרטים הקטנים הוא כמעט בלתי אפשרי, מעטים מאוד יצליחו לחבר בין הרעיונות העולים להם לראש, הצבעים, הפרחים לבין המקום עצמו, הריהוט, הסקיצה וזמן האירוע. האירוע שלנו מורכב מהמון משתנים, כולם ישפיעו על העיצוב, כולם יהיו חלק בלתי נפרד מקבלת ההחלטות וכולם צריכים להתחבר בסוף יחדיו למקשה אחת, הרמונית, אסטתית והכי חשוב, הכי קרובה למה שדמיינתם.
אז מקום יש, תאריך יש, שעה יש, אלו שלושה מרכיבים חשובים שיעזרו לנו להבין האם אנו יכולים לעשות חתונה צבעונית בערב, האם אפשר לעשות חתונה טרופית במקום אורבני ויכוונו אותנו בבחירות הנכונות.
קודם כל נסתכל על המקום שבחרנו, האם זה גן, האם זה אולם או שאולי שטח פתוח, האם ישנה קבלת פנים בפנים או בחוץ, איזה סוג שולחנות וכסאות יש לנו, מה הצבעוניות במקום ומה ההרגשה שהמקום נותן, לאחר מכן נחבר את התשובות שלנו עם כיוון העיצוב שחשבנו עליו ועם זמן האירוע. למשל אירועים צבעוניים ועשירים, אירועים בסגנון בוהמייני בדרך כלל נערכים יותר בשעות היום, ריבוי הטקסטורות, הצבעים, המיקס אנד מאטצ' שאנו עושים מקבל יותר במה בזמן שהמקום מואר באור טבעי והדברים יכולים להיות נוכחים במלואם, ולעומת זאת, חתונות אורבניות, שהבסיס שלהם הוא חזות כבדה, אפורה, תעשייתית יעבדו נהדר בלילה עם תוספת של תאורה חמה במידה הנכונה, בחתונה כזאת נבחר מה להסתיר במקום ומה להדגיש כדי לייצר את האיזון הנכון בהקמת אירוע שהוא חגיגי עם טוויסט בעלילה.
אחרי שעברנו על הבסיס וראינו שהדברים באמת מתאימים לציפיות זהו זמן טוב ללכת לפינטרסט, לפתוח לוח השראה ולהתחיל לאסוף רעיונות לחתונה המתאימים לנו ולבחירות של המקום, נחפש מיתוג מרענן, סידורי פרחים בפלטת צבעים הנכונה, שילובי כלים המוצאים חן בעיניינו, בדים מדליקים שיכולים להוסיף שכבה נוספת לאירוע ורעיונות נוספים משלב הכניסה, דרך השולחנות, החופה, העמדות ואפילו מה ללבוש.
מוזמנים להיכנס לפינטסרט שלנו שם אספנו לוחות השראה מגוונים בהתאם לנושאים שונים, צבעים ועונות השנה:
לוחות השראה פינטרסט- סטודיו ציפורות

חתונה בבית על הים - חתונת הבוהו של עדי ואלון - סטודיו ציפורות -הפקה, עיצוב ומיתוג
חתונה בוהמיינית – בית על הים – עיצוב – סטודיו ציפורות
חתונה אורבנית באביגדור - תל אביב - סטודיו ציפורות -הפקה, עיצוב ומיתוג
חתונה צהריים באביגדור אירועים – עיצוב – סטודיו ציפורות
הפקת חתונה בגינה - סטודיו ציפורות - הפקה עיצוב ומיתוג אירועים
חתונה קלאסית בחצר הבית -הפקה, עיצוב ויתוג – סטודיו ציפורות
חתונת החוף של נועה ועופר - סטודיו צפורות - הפקת, עיצוב ומיתוג אירועים
חתונה טרופית על הים – עיצוב סטודיו ציפורות