עיצוב חתונה – טיפים ורעיונות

עיצוב חתונה הוא בדרך כלל מגיע בתור השכבה האחרונה שאנחנו מוסיפים לאירוע שהופכת אותו ליותר מיוחד, שונה והכי חשוב – ליותר שלכם.
הדבר הכי חשוב כשחושבים על עיצוב לאירוע שלכם הוא קודם כל לפצח מי אתם, מה אתם אוהבים ואיך הייתם רוצים שהאירוע שלכם יראה – קלאסי ונקי, צבעוני ושמח, אורבני ותעשייתי, כפרי, טרופי וקיצי, האפשרויות הן אינסופיות והמגוון רחב ככל שאפשר.
אנו נוהגים קודם כל לערוך פגישת הכרות קלילה עם הזוגות שלנו, להכיר אתכם, לדבר על מי שאתם ומה שאתם אוהבים, לבחור סגנון שיוביל את הרכבת האירוע, להרכיב פלטת צבעים מדויקת ולבחור את פריטי המיתוג הנכונים.
השלב השני והלא פחות חשוב הוא בניית סקיצה לאירוע ובחירת ריהוט מתאים. ריהוט לאירוע כמו שולחנות, כסאות, פינות אלטרנטיביות שונות הן חלק בלתי נפרד מנראות האירוע ומהקונספט. החלטות כאלו יכולות להפוך כל אירוע שגרתי לאחר. ע"י יצירת סידורי הושבה שונים, קבלת החלטות לגבי מיקום הרחבה, החופה, עמדות האוכל , סגנון התאורה ופינות הישיבה השונות נוכל להתאים את הכל יחדיו לקבלת מראה הרמוני שתואם את הקונספט העיצובי. כך ניצור מראה חד פעמי שנתפר במיוחד אליכם.
לפעמים נבחר באירוע שכולו ריהוט לבן, נקי, עם קוים גיאומטריים ומודרניים , לפעמים נחבר ריהוט כפרי יותר המשלב נגיעות של עץ, לפעמים נבחר בריהוט אלטרנטיבי ולא מחייב לכל האורחים- פינות גבוהות, פינות נמוכות, חביות יין, ספספלים שונים ועוד ולעיתים, במידה והחלטנו ללכת על כיוון ססגוני נשלב ריהוט צבעוני בסקיצה שלנו שייתן את ההרגשה הנכונה.

חתונה קלאסית

עיצוב חתונה בסגנון קלאסי יהיה עדין, נקי יחסית וישלב נגיעות של ירוקים, לבנים ופסטלים, בטקסטיל נלך על מפות ומפיות לבנות שיובילו את הקו הנקי ונייצר מרכזי שולחן עשירים ונקיים. במידה והחתונה נערכת בערב נעשיר את העיצוב בעזרת נרות ועששיות שיחממו את האווירה. הסגנון הקלאסי הוא סגנון מדויק ומקופד שמורכב מפלטת צבעים מצומצמת ביותר שעליה מתבסס העיצוב כולו במטרה לשמור על קו אחיד, נקי ומדויק. גם כן, תמיד כיף להוסיף ולהעשיר את העיצוב בעזרת פריטי מיתוג שונים כמו מספרי שולחן, תפריטים מעוצבים, פתקיות הושבה קלאסיות ועוד.

מרכז שולחן בסגנון קלאסי – נקי ומוקפד צילום: חגי גלילי
מרכז שולחן קלאסי – נקי עם מספר שולחן בעיצוב אישי צילום: חגי גלילי
בחירת ריהוט נקי ולבן בשילוב כלי זכוכית חומים. צילום: איל הצילום
חתונה בסגנון איטלקי

עיצוב חתונה בסגנון איטלקי מביא איתו עיצוב משגע, המון השראה והמון סטייל. עיצוב חתונה שכזו מאוד יתאים גם לחתונה במקומות פתוחים אך גם לחתונה במקום סגור. בהרכבת האירוע נבחר בשילוב של שולחנות עץ חשופים עם מפות משובצות כחול לבן שידגישו את העיצוב ויתנו לו בסיס חזק. מרכזי השולחן יהיו מגוונים ויתנו הרגשה אקלקטית אך הרמונית ויורכבו מחיבורים שונים של חומרים- עץ, נייר, מתכת, זכוכית, חרס למיניהם. אנו נשתמש בעיצוב בהמון עציצי תבלין שיתנו הרגשה חיה, ירוק רענן וריחות מעולים ולצידם נשלב זרים פרועים צבעוניים, לימונים ואף וירקות במידה למראה של שוק איטלקי. אירוע שוק איטלקי חייב לכלול בתוכו פריטי מיתוג כמו פלייסמנטים משגעים שיכניסו צבע, מספרי שולחן חגיגיים, שלטים לעמדות האוכל ועוד פריטים שיוסיפו כיף ועניין.

חתונת שוק איטלקית - וילה נונה - עיצוב ומיתוג- סטודיו ציפורות
מרכז שולחן בסגנון שוק איטלקי עם פלייסמנטים ופחיות ממותגות צילום: אייל הצילום
חתונת שוק איטלקית - וילה נונה - עיצוב ומיתוג- סטודיו ציפורות
מרכז שולחן בסגנון שוק איטלקי עם עציצי תבלין ולימונים צילום: אייל הצילום
חתונת שוק איטלקית - וילה נונה - עיצוב ומיתוג- סטודיו ציפורות
עמדת כניסה בסגנון שוק איטלקי צילום: אייל הצילום
חתונה מודרנית – אורבנית

עיצוב חתונה בסגנון אורבני הוא טרנד מאוד חזק שנכנס בשנים האחרונות ותופס תאוצה. יותר ויותר מקומות היום מעוצבים בסגנון אורבני ותעשייתי בשל המיקום שלהם בעיר. הבסיס לעיצוב האורבני יהיה מושפע מהמקום וישתמש ביתרונות שלו. בעיצוב אורבני נשתמש בהרבה ירוקים שיביאו איתם חיים ורוח רעננה, ניצור מרכזי שולחן מודרניים יותר המבוססים על שילוב של כלי בטון וכלי זכוכית אשר ביחד ייצרו הרגשה שהם חלק מהמקום ונשלב הרבה נרות , נורות, קריסמס לייטס, עלים גבוהים וכלים גיאומטריים.
העיצוב המודרני מנסה להישאר מינימלסיטי במידה אך למעשה הקסם שלו מורכב מהבחירות המדויקות ומהטקסטורות והצבעים הנכונים. אז לאלו מכן שלא פוחדים מחתונה קצת אחרת, עירונית יותר, מחוספסת אבל עם מלא שיק, הסגנון האורבני – מודרני יתאים בול!

מרכז שולחן אורבני- מודרני ממיקס כלים וירוקים צילום : דימה וזינוביץ
עמדת אווירה מודרנית מפרחים חיים. צילום : דימה וזינוביץ
הפקת חתונה אורבנית
עמדת אווירה צילום : שי פרנקו
הפקת חתונה אורבנית
חופה אורבנית מוארת. צילום : שי פרנקו
חתונת גינה אביבית

חתונת גינה אביבית היא קונספט מקסים לאלו שמתחתנים בחודשי האביב, הקיץ ואפילו הסתיו ומאפשרת לנו לחגוג את הטבע, הגינה והכי חשוב- את הפרחים והצבעים המשגעים שלהם! יותר ויותר זוגות מחפשים להתחתן היום בצורה קצת שונה ואחרת. לכל הזוגות שמעוניינים בחתונה אינטימית ומשפחתית בגינה (בין אם שלכם ובין אם לא שלכם) נרכיב קונספט עיצובי אישי וייחודי שיתאים אליכם ולגינה בה אתם מתחתנים. בחתונת גינה נייצר סידורי פרחים עשירים, צבעוניים, פרועים אך מוקפדים לצד עציצים פורחים עונתיים ושילובי כלים אדמתיים יותר כמו אבן וחרס. מבחינת טקסטיל, חתונת גינה מאפשרת לנו להתפרע טיפה יותר ואפשר לבחור במפות ומפיות לבנות או בגוון בהיר אחר ולהתפרע ולהשתמש בבדים צבעוניים, פרחוניים ומגוונים יותר ובכך ליצור עושר צבעוני, בכל מקרה זו תהיה חגיגה לעיניים וללב.

חתונת גינה אביבית - סטודיו ציפורות - הפקה, עיצוב ומיתוג אירועים
סידור פרחים אביבי בכלי אבן בהיר
חתונת גינה אביבית - סטודיו ציפורות - הפקה, עיצוב ומיתוג אירועים
מרכז שולחן אביבי
חתונת גינה יפהפיה, צילום ברצי
כריות בטקסטילים שונים ויפהפיים
מרכז שולחן עם טקסטילים צבעוניים. צילום: נועה פאפי-קדמי

אז אם גם לכם יש רעיונות כבר איך תראה החתונה שלכם, או חפצתם באירוע קונספטואלי שייתפר במיוחד עבורכם, צרו עמנו קשר!

Save